ילדי השלוחים, הילדים היקרים שלנו הם הפנים היפות והשמחות של בתי חב"ד. לקבל את פני הבאים לבית חב"ד, להוות דוגמה חיה בבית הספר, לערוך 'מסיבות שבת', לצאת למבצעים ולחלק חנוכיות.. אלו רק חלק מהתפקידים הרבים של החיילים הצעירים של הרבי.מובן מאליו שלגיבורים אלו מגיע את החינוך הטוב ביותר, חרף האתגרים השונים הקיימים בכל עיר ומדינה. המשימה שלנו בארגון MyShliach, היא להנחיל ערכים, ידע וחיות חסידית לילדי השלוחים. אכפת לנו מרווחת ילדי השלוחים.

להלן, תוכלו לקרוא על מגוון הפעילויות והתכניות של MyShliach למען ילדי השלוחים דוברי עברית.

 

Ache Sheli Web-page Slide HEB 2 נפתחה הרשמה.jpg

חברותא דרך הטלפון - זמן איכות של חברות, דוגמא חיה וקשר אישי.

מדבקת פרטים נוספים.jpg

פארבריינגען אונליין

מידי מספר חודשים, לקראת חג או תאריך חסידי, מתאספים יחד ילדי שלוחים מרחבי העולם להתוועדות אונליין חסידית וסוחפת המפגש הווירטואלי הופך לאינטראקציה חווייתית עבור הילדים המחכים לכך בכיליון עיניים.

מדבקות לדף הראשי- לטופס ההרשמה.jpg

 

  אתגרי לימוד

כהכנה לחגים וימי דפגרא, MyShliach מפעילה תחרויות ופעילויות לילדי השלוחים. המשימות המאתגרות מחדירות את אווירת החג בקרב הילדים המשתדלים ללכת ל'מבצעים', ללמוד 'שיחות' או לארגן פעילות לחברים. התחרויות מזכות את הילדים בפרסים ובכרטיסי הגרלה על פרסים יקרי ערך!!

      מדבקות לדף הראשי- לאתגרים.jpg


 

ערכה למשפחה

מידי יומא דפגרא, אנו ב MyShliach מכינים תוכניות הפעלה לילדי השלוחים. את הפעילויות תוכלו להפעיל יחד בני המשפחה, או עם שלוחים מהאזור. התכנים מעניינים ומתאימים לשלל הגילאים.

      מדבקות לדף הראשי- לאתגרים.jpg

 

 

מבצע יום הולדת

יום הולדת הוא יום מיוחד! וכשהוא שלכם הוא מיוחד פי כמה...
אנו שמחים בזכות לחגוג את ימי ההולדת של כל ילדי השלוחים ובכל יום-הולדת אנו שולחים לשלוחים הצעירים מתנת יום-הולדת בדואר ומעודדים אותם לחגוג את היום הזה - כפי שהרבי רוצה!!

         מדבקות לדף הראשי- לפרטים ןנוספים.jpg
 
 

"שבתון" "קעמפ"

אף שליח לא לבד! במשימה של "להביא את משיח צדקנו" כולנו שותפים. כולנו נשלחנו יחד. ואנו לוחמים יחד. תחושה זו מתחזקת כשאנו לא רק שומעים אחד על השני כי אם נפגשים אחד עם השני. באו לזמן של חוויה וכיף עם my shliach.

 
         מדבקות לדף הראשי- לפרטים ןנוספים.jpg
 

להורדת החוברות.jpg